Troje seniorów z gminy Cedynia świętowało swoje jubileusze. Jednym z solenizantów był 98-letni Jan Pociej z Lubiechowa Dolnego, który jest najstarszym mieszkańcem gminy Cedynia.


Pod koniec roku 2017 burmistrz Gabriela Kotowicz wraz z Przewodniczącym Rady Miejskiej Krzysztofem Nowakiem oraz inspektorem Urzędu Stanu Cywilnego Zbigniewem Kwaśniewskim, odwiedzili seniorów zamieszkujących gminę Cedynia, którzy obchodzili piękne jubileusze.

Panie Stefania Słobodzian z Żelichowa oraz Leokadia Cudziło z Radostowa obchodziły swoje 90 urodziny. Jubilatem był także Pan Jan Pociej z Lubiechowa Dolnego, który ukończył 98 lat i jest najstarszym mieszkańcem gminy.

Seniorzy otrzymali piękne bukiety kwiatów oraz listy gratulacyjne, w których podkreślono jak ważną rolę odgrywają w społeczności gminnej. 

- Cieszymy się, że możemy sprawiać radość takimi gestami. Jubilaci, którzy przeżywają swoje każde kolejne urodziny w wieku seniora na terenie naszej gminy Cedynia, to osoby wyjątkowe, skarbnice wiedzy na temat historii naszych miejscowości. Są to bardzo często nasi rodzice, dziadkowie i pradziadkowie, z których jesteśmy dumni i życzymy kolejnych pięknych rocznic w zdrowiu, radości i cieple grona najbliższej rodziny - podkreślili wizytatorzy.