Świetlne dekoracje słupowe, sznury lampek na drzewach, fontanna, anioł oraz Mikołaj z saniami rozbłysły w Dębnie 6 grudnia. Kilkunastometrowa choinka, która stoi na Placu Konstytucji, zaświeci 15 grudnia, podczas jarmarku bożonarodzeniowego. Dzięki ozdobą zrobiło się świątecznie i kolorowo.

Iluminacje świetlne zamontowano jak zwykle wzdłuż głównych ulic: Mickiewicza, Armii Krajowej, Słowackiego, Baczewskiego i Placu Konstytucji 3 Maja. Tworzą je różne elementy słupowe oraz choinkowe sznury lampek na drzewkach. Na stałe do dekoracji świątecznych wpisała się już świetlna fontanna imitująca spływającą wodę, którą w tym roku ustawiono na Skwerze Maratonu, przy ul. Mickiewicza. Natomiast anioła z harfą postawiono przy kalendarzu kwietnym. Nowością jest Mikołaj z saniami, który zawitał na skwerze z piramidkami.

Tradycyjnie już, na placu w centrum Dębna stanęła żywa bożonarodzeniowa choinka, która zostanie odpalona podczas I Dębnowskiego Jarmarku Świątecznego i Festynu Mikołajkowego w dniu 15 grudnia. Dodatkowo w przededniu imprezy, na placu pojawią się zielone choinki oraz sznury lampek na drzewach.

Świąteczne ozdoby będzie można podziwiać do 6 stycznia 2019 roku.