O dyscyplinie rodziców względem dzieci, rozwoju dziecka, docenianiu, wychowaniu i wartościach ważnych dla naszych pociech, mówiła w środę 16 maja w Chojnie Dorota Zawadzka.


Na spotkanie z "Supernianą" do sali widowiskowej Centrum Kultury w Chojnie przybyły głownie mamy. Podczas rozmowy pedagog i psycholog rozwojowy opowiadała o zachowaniu dzieci, a także ich sposobie postrzegania rodziców. Dorota Zawadzka podczas spotkania z rodzicami przytaczał również wiele historii z życia codziennego tłumacząc, jak dane zachowanie postrzegane jest przez dorosłych, a jak odbierane przez dzieci na poszczególnych etapach rozwoju.

- Musimy być dla swoich dzieci przewidywalni, dzieci nie lubią być zaskakiwane, dlatego jestem zwolenniczką planowani dnia - mówiła do zgromadzonych Zawadzka.

Chojeńskie spotkanie z "Supernianą" przebiegało w bardzo serdecznej i ciepłej atmosferze, a przytaczane przez psychologa opowieści, czasami o dość zabawnych zachowaniach dzieci i rodziców, powodowały na twarzach gości uśmiech.