"Na wszystko przyjdzie czas", taki tytuł nosić będzie nadchodząca płyta Zatora, która w sprzedaży ukaże się w sierpniu 2018 roku. Zapowiedzią drugiego albumu rapera jest klip "Styl podziemia", dostępny do odsłuchania na kanale NIELEGALtv. To nie koniec zaskakujących niespodzianek. Część zysku ze sprzedaży płyt przeznaczona zostanie na rzecz klubu bokserskiego Garda w Chojnie.


W piątek 13 lipca do Internetu trafił nowy klip lokalnego weterana hip-hopu Zatora. "Styl podziemia" jest zapowiedzią drugiej płyty rapera, która jak twierdzi sam wykonawca jest bardzo osobistym projektem.

- Czasami w naszym życiu przez długi okres nic się zmienia. Czasami natomiast wystarczy jedna chwila, moment
by zmieniło się wszystko. Człowiek na co dzień staje przed wyborem pomiędzy tym co musi, a tym co powinien zrobić. Nie musiałem mówić o wielu tematach, które poruszone zostaną na nowym krążku, ale wiem że powinienem to zrobić - tak o genezie najnowszej płyty opowiada w rozmowie z naszym reporterem Zator.

Album zawierać będzie 12 utworów, na których usłyszymy gościnną zwrotkę oraz skrecze CUTY- DJ KONKRETA 
znanego z wcześniejszej współpracy z Zatorem. Po wspólnej współpracy przy utworze "Jeśli", na płycie usłyszymy również chojeńską wokalistkę Kasię Matuszewską.

Za muzykę na krążku pt. "Na wszystko przyjdzie czas" odpowiadać będzie trzech, a nie jeden producent, jak było to przy pierwszym albumie. Będą to:
  • RYBA BEATZ - pochodzący z Warszawy producent, który już wydał jedno solo producenckie, a na najnowszej płycie rapera odpowiedzialny będzie za 7 bitów.
  • CHOINA - producent z Olsztyna, który współpracuje z wielkimi markami polskiego hip-hop.
  • MACIEJ M.X.L - producent z Trzebiatowa, odpowiadający za produkcję całego pierwszego albumu Zatora.
Za mix i master utworów na drugim krążku Zatora odpowiedzialny będzie Łukasz Stefańczuk, współpracujący od 2018 r. z marką NIELEGAL.

Klipy oraz aranżacja okładki to dzieło SULIK VIDEO. Efektem współpracy będą 2 teledyski i 2 video mashupy promujące album rapera.

Już dziś zapraszamy do odsłuchania pierwszego klipu pt. "Styl podziemia" promującego płytę Zatora. Prosty przekaz ze zwrotką KONKRETA, to mieszanka stylów, która ma za zadanie uderzyć mocno do słuchacza.

To jednak nie wszystko. Część zysku ze sprzedaży płyty, która ukaże się w sierpniu 2018 r. raper postanowił przeznaczyć na działalność klubu bokserskiego Garda w Chojnie, którego trenerem jest Jarosław Przygoda!