Ogólnopolska kampania „Postaw na rodzinę” zawita do Starego Czarnego. Podczas imprezy „Bawimy się na trzeźwo” wystąpi kabaret Czwarta Fala. Nie zabraknie innych atrakcji. Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 29 września 2018 roku, na terenie za boiskiem orlik. Początek o godzinie 13.

Impreza zorganizowana zostanie w ramach ogólnopolskiej kampanii „Postaw na rodzinę”, której celem jest promowanie solidarności międzypokoleniowej, budowa prawidłowych relacji między rodzicami  i dziećmi oraz zachęcanie do wspólnego spędzania czasu. Ideę społecznej, wspólnej inicjatywy połączono z wieloma atrakcjami i niespodziankami niezależnie od wieku.

Wydarzenie rozpocznie zespół Kalimera pod przewodnictwem Anny Dybki z Cedyni, który potrafi zadziwić przekazem swojej twórczości. Odwiedzi nas również Łukasz Tokarski, młody gryfinianin, którego muzycznego talentu wciąż rozkwita, czego dowodem jest wyróżnienie w kategorii 14-16 lat na XII Ogólnopolskim Konkursie Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej o „Złotą Sosnę”.

Nie zabraknie elementów sportowych. Będą to pokazy karate grupy Kamikaze i grupy tanecznej MCTKiS Banie. Wystąpi również chór Con Amore z Zespołu Szkół w Kołbaczu. Ozdobą wydarzenia będzie występ kabaretu Czwarta Fala, wielokrotnie nagradzanego na ogólnopolskich festiwalach. Porwie on uczestników do świata, w którym nigdy niczego nie można być pewnym. Do najbardziej znanych postaci wykreowanych przez kabaret należą dwaj dresiarze - Kloc i Wentyl. Młodość, pomysłowość i energia sceniczna - tak najkrócej można opisać twórczość grupy komików. Całość dopełnią zabawy, konkursy z nagrodami i niespodziankami.

Inicjatorem przedsięwzięcia jest Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Starym Czarnowie oraz Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Ogólnopolska kampania „Postaw na rodzinę”

Impreza „bawimy się na trzeźwo”

sobota, 29 września 20918 roku, godzina 13:00

Stare Czarnowo, teren przy boisku „Orlik”