Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „JESTEŚMY” pragnie poinformować, że zgodnie z wolą rodziców Oskara Mroza, środki zebrane podczas majowej Charytatywnej Sztafety Rowerowej, których nasz bohater nie zdążył wykorzystać, zostaną przekazane na rehabilitację Justyny Górki oraz przyjaciela Oskara, Seweryna Cekalskiego z Gorzowa.

Poniżej zamieszczamy oświadczenie Państwa Mróz:

Oświadczenie.

W związku ze śmiercią naszego syna i brata Oskara Mróz, pieniądze zebrane podczas Sztafety Rowerowej pn. „Jedziemy dla Oskara” 17 maja 2019 r., zgodnie z wolą Oskara i naszą prosimy o przekazanie nie wykorzystanej kwoty 37 285,62 zł. Dla Justyny Górki 22 letniej mieszkanki naszego miasta na leczenie i rehabilitację oraz dla przyjaciela Oskara, 28 letniego Seweryna Cekalskiego z Gorzowa Wielkopolskiego, który wspierał go w trakcie choroby. Seweryn jest po kilku operacjach guza mózgu-nerwiaka. Przekazane pieniądze dla Seweryna pozwolą na intensywną rehabilitację i szybszy powrót do zdrowia i pełnej sprawności.

Rodzina Oskara

Stowarzyszenie „JESTEŚMY” otworzyło dwa subkonta, na które zostały przelane pieniądze w równych kwotach. Srodki na tych subkontach są pod stałą kontrolą Stowarzyszenia i wydatkowane są zgodnie z przeznaczeniem, czyli rehabilitację i leczenie.

W razie jakich wątpliwości, bądź pytań zapraszamy do siedziby Stowarzyszenia ul. Orląt 10, odpowiemy na wszystkie nurtujące Państwa pytania.

Z wyrazami szacunku Prezes Stowarzyszenia na Rzecz Osób „JESTEŚMY” Dorota Szczygieł.