W otwartym wczoraj sklepie Grant przy ulicy Polnej wciąż są tłumy, mieszkańcy okolicy chętnie odwiedzają nowo otwarty punkt. Wczoraj wśród klientów, którzy dokonali zakupu, wylosowano telewizor. Dziś do wygrania jest rower. Dodatkowo klienci mają szansę na zakupy w systemie ratalnym. Wymagania są minimalne.

„Wreszcie jest alternatywa dla Castoramy, nie trzeba będzie jeździć aż do Szczecina na zakupy” - twierdzą ci, którzy mieli już okazję poznać asortyment nowo otwartego sklepu Grant.

Do swojej oferty właściciele dołączają kolejny bonus, możliwość kupowania wszystkich produktów w systemie ratalnym. Dla tych, którzy zdecydują się na zakupy teraz, mogą liczyć na propozycję do 10 rat z zerowym oprocentowaniem.

Umowy ratalne sporządzane są na miejscu bez dodatkowych zaświadczeń. Dla osób fizycznych potrzebny jest dowód osobisty i drugi dokument potwierdzający tożsamość. Raty przygotowywane są w oparciu o deklaracji klienta o swoich zarobkach.

Wśród wczorajszych klientów, którzy dokonali w grancie zakupów, rozlosowano telewizor. Wręczenie nagrody dziś o godzinie 15:00. Ci, którzy zakupy zrobią dzisiaj mogą liczyć na wygranie roweru.