Z inicjatywy starosty gryfińskiego, 9 stycznia 2020 r. w Centrum Kultury w Chojnie odbyło się "Spotkanie Noworoczne" z udziałem władz województwa, powiatu i gmin, a także przedstawicieli instytucji, szkół, przedsiębiorców i stowarzyszeń - działających na terenie powiatu. Ideą organizowanych przez Powiat spotkań noworocznych jest to, aby co roku odbywały się w różnych miejscach powiatu. 

 

Prowadzący spotkanie Janusz Janiszewski przedstawił członków zespołu FRUT, którego najnowszy klip wprowadził gości w noworoczny nastrój.

Gości powitał Starosta Gryfiński Wojciech Konarski.

Koncert w wykonaniu podopiecznych pracowni wokalnej prowadzonej przez Aleksandrę Bałachowską-Jagusz i działającej pod egidą Centrum Kultury w Chojnie.

W uznaniu zasług dla rozwoju Pomorza Zachodniego, Zarząd Województwa Zachodniopomorskiego nadał srebrną Odznakę Honorową Gryfa Zachodniopomorskiego Urszuli Kwietniewskiej-Łacny i Robertowi Ryssowi.

Odznaczenia wręczył Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego Olgierd Geblewicz.

Prezentacja najważniejszych działań i dokonań w powiecie gryfińskim w roku 2019.

Barbara Rawecka Burmistrz Gminy Chojna.

Kalendarz na 2020 r., karty kalendarza zdobią zdjęcia laureatów konkursu „Powiat Gryfiński w obiektywie”.

Koncert Klary Gmiter.

Dziekujemy dyrekcji i pracownikom Centrum Kultury w Chojnie za pomoc w przygotowaniu spotkania oraz Restauracji Ratuszowa w Chojnie za przygotowanie poczęstunku.