"Sport to zdrowie" to nazwa festiwalu rowerowo-biegowego, który w ostatni dzień września wystartuje w Przyjezierzu. Zapisy trwają. 


W sobotę 30 września w Przyjezierzu (gmina Moryń) odbędzie się festiwal rowerowo – biegowy pn. "Sport to zdrowie". W ramach imprezy po raz pierwszy odbędą się zawody biegowe na dystansie 11 km (nawierzchnia asfaltowa a w końcowej części ok. 2,5 km droga polna) oraz cykliczne już w Przyjezierzu zawody rowerowe MTB na dystansach 26 i 52 km. Zawody rowerowe będą zarazem rundą finałową Zachodniej Ligi MTB a przypomnijmy, że tegoroczna edycja inaugurująca ten cykl zawodów, również odbyła się w Przyjezierzu 26 marca br. o czym pisaliśmy w artykule: Przyjezierze stało się stolicą MTB. Wtedy w rywalizacji udział wzięło blisko 300 zawodników.

Wśród zawodników festiwalu rowerowo-biegowego w Przyjezierzu rozlosowane zostaną nagrody. Będą nimi m.ni. telewizor oraz możliwość wypożyczenie na weekend auta marki Mercedes. Nagrody czekać także będą na przybyłych kibiców, wśród których rozlosowany zostanie m.in. rower.

Jednocześnie informujemy, że dyscypliny nie łączą się, a biegacze startują bezpośrednio po rowerzystach.
Rozpoczęcie o godz. 12.00.
Zapisy na stronie www.pomiarczasusprint.pl