Gra bo lubi, a biorąc udział w różnego rodzaju konkursach spełnia swoje marzenia. Pośród plejady gwiazd tanecznej muzyki elektronicznej, które wystąpią w czerwcu na barlineckiej plaży ma szansę zagrać również DJ Snaypi, 25-latek z Bielinka. 


Wysłał set i został wybrany do trzynastki najlepszych Dj-ów, którzy mają szansę wystąpić podczas XI edycji festiwalu Euforii Dźwięku, który w tym roku odbędzie się na plaży w Barlinku. Co należy zrobić, aby wesprzeć marzenia Krzyśka Uścinowicza? Oczywiście głosować.

Jak sam mówi, bycie Dj-em nie jest jego sposobem na życie lecz pasją, którą stara się rozwijać od wielu lat. Natomiast w realizowaniu stawianych sobie celów tj. udziału w konkursach i ich wgrywaniu zdecydowanie pomagacie mu Wy, oddając swój głos. 

Wystarczy, że zaznaczysz kwadrat przy Dj-u, na którego chcesz oddać swój głos i gotowe.

Głosowanie w konkursie trwa do 24 kwietnia do godz. 20.00. Wówczas dwóch DJ’ów z największą liczbą głosów zwycięża i wystąpi na żywo podczas tegorocznego festiwalu Euforii Dźwięku w Barlinku.

Na chwilę obecną wszystko wskazuje na to, że usłyszymy tam również DJ Snaypi-ego, który plasuje się na drugim miejscu z największą liczbą oddanych głosów.

Oczywiście zachęcamy do dalszego głosowania.