Do tragicznego w skutkach wypadku doszło na drodze wojewódzkiej nr 125 w okolicach miejscowości Bielin, w gm. Moryń. Nie żyje kierowca Citroena.


Śmierć na miejscu poniosła kierująca samochodem osobowym marki Citroen kobieta w wieku ok. 55 lat, która z dotąd nieustalonych przyczyn, na prostym odcinku drogi zjechała na pobocze i uderzyła w drzewo.

Na miejscu zdarzenia pracują strażacy oraz funkcjonariusze policji, których działaniami zarządza mł. insp. Miłosz Bogdański, Komendant Komisariatu Policji w Chojnie. 

- Na tą chwile droga jest zablokowana, a policjanci kierują ruchem - poinformował w rozmowie z naszym redaktorem asp. szt. Marcin Karpierz, rzecznik gryfińskiego garnizonu policji.

Na miejscu zdarzenia jest już prokurator, pod nadzorem którego wyjaśniane będą wszystkie okoliczności śmiertelnego wypadku.

To już drugi tragiczny w skutkach wypadek dzisiejszego dnia w naszym regionie. Do śmiertelnego potrącenia doszło we wczesnych godzinach porannych na drodze krajowej nr 23 pomiędzy Cychrami a Sarbinowem.