Na terenie polskiego oddziału centrum logistycznego firmy Amazon w Kołbaskowie znaleziono zwłoki mężczyzny. Okoliczności śmierci 69-latka pod nadzorem prokuratury wyjaśniają szczecińscy funkcjonariusz Policji.


Jak informują dziennikarze portalu money.pl, do zdarzenia doszło w sobotę wczesnym rankiem. Zmarły, to 69-letni Pan Stanisław, który w centrum logistycznym pracował zaledwie od 8 dni.

- Dzienna zmiana musiała czekać na zewnątrz, aż policja, prokuratura i pogotowie skończą czynności. Potem w pracy, ze względu na żałobę, nie było muzyki - twierdzi informator portalu.

Joanna Biranowska-Sochalska, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Szczecinie informuje, że prokuratura prowadzi postępowanie, które ma ustalić wszystkie okoliczności związane z tym zgonem. 

- Na tym etapie wykluczyliśmy udział osób trzecich - mówi asp.sztab. Iwona Grefenheim z KPP w Policach.

Komunikat w sprawie mediom przekazała także rzecznik biura prasowego polskiego Amazona, Marzena Więckowska.
"Jest nam bardzo przykro, że jeden z naszych kolegów zmarł w ostatnią sobotę. Pan Stanisław, mimo że pracował u nas kilka dni, był ważnym członkiem zespołu. Nasze myśli i modlitwy są z rodziną i bliskimi zmarłego w tym bardzo trudnym czasie."