Sprawa wciąż owiana jest tajemnicą. Wiadomo tylko tyle, że funkcjonariusze CBA kila miesięcy temu przeszukali biurko jednego z ważniejszych urzędników w Urzędzie Miejskim w Trzcińsku-Zdroju. Nieoficjalnie śledztwo dobiega już końca, niebawem prokurator będzie podejmował ważne decyzje.

 

Rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej, Joanna Biranowska-Sochalska nie udziela informacji na temat prowadzonego postępowania, potwierdza jedynie, że jest ono prowadzone.

Czy śledztwo prowadzone jest w sprawie? A może przeciwko komuś? Tego na razie nie wiadomo, prokuratura nie udziela informacji nawet w tym zakresie. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że sprawą zajmuje się wydział Przestępstw Gospodarczych w szczecińskiej prokuraturze, a śledczy kończą już swoją pracę. Niebawem prokurator będzie podejmował ewentualne decyzje o postawieniu zarzutów.

O tym, że funkcjonariusze CBA przeszukali biurko jednego z urzędników z Trzcińska-Zdroju informowaliśmy kilka miesięcy temu. Wspominany urzędnik to radny powiatowy.