Szanowni Państwo,
Rozumiejąc olbrzymie trudności jakie spotkały sprzedawców kwiatów, wychodzimy z propozycją zakupienia towaru, który nie mógł zostać sprzedany z powodu ogłoszonego zamknięcia cmentarzy.
Prosimy wszystkich sprzedawców detalicznych z gminy Dębno, którzy zakupili kwiaty doniczkowe przed 30 października br. o jak najszybsze składanie ofert sprzedaży tych kwiatów do Urzędu Miejskiego w Dębnie. Odkupimy Wasz towar po zakupionych cenach hurtowych, a wszystkie zakupione kwiaty zostaną wykorzystane do ozdobienia naszego miasta.
Łączę pozdrowienia 
Grzegorz Kulbicki Burmistrz Dębna


Szanowni Państwo
,
rozumiejąc olbrzymie trudności, jakie spotkały sprzedawców kwiatów, w związku z ogłoszonym przez rząd zamknięciem cmentarzy w dniach 31 października – 2 listopada wychodzimy z propozycją odkupienia od Państwa towaru, który nie mógł zostać sprzedany z powyższego powodu.
Prosimy wszystkich sprzedawców detalicznych z Gminy Myślibórz, którzy zakupili kwiaty doniczkowe przed 30 października, o składanie ofert sprzedaży tych kwiatów do Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Myśliborzu przy ul. Celnej 21 pod numerem telefonu 95 747 31 65 w poniedziałek 2 listopada 2020 roku w godzinach od 7 do 14.
Towar zostanie odkupiony po cenach hurtowych. Wszystkie zakupione kwiaty zostaną rozstawione na naszych cmentarzach oraz będą wykorzystane do ozdobienia naszego miasta.

Łączę wyrazy szacunku

i życzenia pozostania w dobrym zdrowiu

Burmistrz Myśliborza Piotr Sobolewski