Niebawem pacjenci znów będą mogli korzystać z pomocy lekarzy w przychodni przy ul. Kościuszki w Chojnie. Już dziś można złożyć deklaracje przynależności do lekarza rodzinnego oraz pielęgniarki w nowoczesnym punkcie.

- W związku z zaprzestaniem działalności "przychodni kolejowej", pacjenci należący do tejże przychodni mogą składać deklaracje wyboru lekarza, pielęgniarki i położnej do Przychodni NZOZ "Salus" przy ul. Kościuszki 5 - informuje kierownictwo Przychodni NZOZ "Salus".

- Jednocześnie informujemy, że poszerzamy zakres naszych świadczeń o badania USG, które będziemy wykonywać dla naszych pacjentów na miejscu. Pragniemy również poinformować, że rejestracja do lekarzy specjalistów ze skierowaniem od lekarza rodzinnego, nie ma żadnego związku z przynależnością pacjenta do konkretnej przychodni. Bezpłatne korzystanie z usług specjalistów nie zmienia się. Każdy lekarz podstawowej opieki zdrowotnej posiadający umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia ma prawo do wystawieni skierowania do specjalisty, gdzie pacjent powinien być przyjęty bezpłatnie. Dotyczy to wszystkich podmiotów podstawowej opieki zdrowotnej działającej w obrębie kontraktów z NFZ.

Więcej informacji mogą Państwo uzyskać dzwoniąc pod numer tel. 91-414-15-77.