Poczuj się bezpiecznie! Już dzisiaj zapowiadamy bezpłatne warsztaty samoobrony dla kobiet, które pozwolą wszystkim uczestniczkom zajęć w sposób prosty i naturalny opanować strach wywołany brutalnością napadu i ukształtują podstawowe nawyki obronne.
Warsztaty poprowadzi Tomasz Gibowski- aspirant sztabowy policji w Chojnie, instruktor sportu karate PZK, posiadacz czarnego pasa karate kyokushin 1 Dan, w sumie multimedalista z mistrzostw Europy, Polski oraz Pucharu Polski,Był
 instruktorem w sekcji Chojna, UKS Karate Kyokushin Moryń i po tym jak osiągnął odpowiednie kwalifikacje za zgodą i inicjatywą Sensei Piotra Kosa powołał stowarzyszenie kultury fizycznej jakim jest Chojeński Klub UKS Karate Kyokushin Shodan w Chojnie. Zaczynał pod okiem Mariusza Gęsickiego, który odkrył tajniki tego sportu chojeńskiej młodzieży. Uprawiał także z sukcesami kick boxing. Podczas warsztatów przekaże wiedzę jak obronić się w sytuacjach zagrażających bezpieczeństwu. Zajęcia są otwarte. Zapisy 914022001. Miejsce- sala ( Pomot) Słowiańska 2. Data 18 sierpnia. Wkrótce szczegóły.