Policjanci z Wydziału Kryminalnego KPP w Gryficach, wspólnie z funkcjonariuszami Wydziału Do Walki z Przestępczością Samochodową KWP w Szczecinie prowadzą czynności w sprawie kradzieży samochodu osobowego marki Audi A4 koloru czarnego. Kamery monitoringu na jednej ze stacji benzynowej zarejestrowały wizerunek mężczyzny, który może mieć bezpośredni związek z tym przestępstwem. Jeśli rozpoznajesz mężczyznę na załączonych fotografiach lub na nagraniu powiadom policję, gwarantujemy anonimowość. 
Z ustaleń policjantów wynika, że osoba przedstawiona na nagraniu z monitoringu oraz na zdjęciach może mieć bezpośredni związek ze sprawą kradzieży pojazdu Audi A4 koloru czarnego, do której doszło w miejscowości Niechorze, Powiat Gryficki, Województwo zachodniopomorskie.

Osoby, które mogą mieć jakiekolwiek informacje na temat tożsamości mężczyzny przedstawionego na nagraniu i zdjęciach lub znać miejsce jego obecnego pobytu, proszone są o kontakt z policjantem prowadzącym tę sprawę, pod numerami telefonów 47 78 12 196 lub pod nr telefonu 571 323 651.