Jak co roku Dębno zostało świątecznie przystrojone. Oprócz stałych elementów, takich jak: świetlne dekoracje słupowe, sznury lampek na drzewach oraz stojących iluminacji pojawiły się też nowe ozdoby. Nowością jest sztuczna choinka oraz kurtyna świetlna na placu w centrum miasta.

Iluminacje świetlne zamontowano wzdłuż głównych ulic: Mickiewicza, Armii Krajowej, Słowackiego, Baczewskiego, Grunwaldzkiej, Chojeńskiej, Kościuszki i na Placu Konstytucji 3 Maja. Tworzą je różne elementy słupowe oraz choinkowe sznury lampek na drzewkach.
Ulica Mickiewicza z z dekoracją świetlna na słupach i sznurem na drzewkach
Znany już wszystkim anioł z harfą postawiono przy kalendarzu kwietnym. Na stałe do dekoracji świątecznych wpisała się też świetlna fontanna imitująca spływającą wodę, którą ustawiono na Skwerze Maratonu, przy ul. Mickiewicza. Mikołaj z saniami świeci na skwerze z piramidkami.
Świetlny anioł z harfą
Nową odsłonę zyskał Plac Konstytucji 3 Maja. W centrum stanęła sztuczna czternastometrowa choinka, którą w głosowaniu wybrali internauci. Pojawiła się też duża bombka świąteczna. Nowością jest kurtyna świetlna z ledowych sopelków otaczająca cały plac, która miała wzbogacić nastrój świąteczny podczas jarmarku bożonarodzeniowego, który niestety się nie odbył. Instalacja w formie „kartki z życzeniami” (obok choinki), z pewnością będzie atrakcyjnym tłem dla pamiątkowych świątecznych „fotek”.
Plac Konstytucji oświetlony, choinka, dekoracja słupowa, kurtyna, ramka w oddali
Dodatkowo przystrojono kolorowe donice, które poza sezonem wiosenno - letnim mogą wyglądać także ciekawie. Na ten czas ozdabiają je choinki i aranżacje bożonarodzeniowe.
Świąteczne dekoracje rozbłysły 5 grudnia i będą świecić się do 6 stycznia 2020 roku.
Powiększ ulica Grunwaldzka, elementy słupowe