Już dziś 29 czerwca zapraszamy wszystkie dzieci do udziału w Akademii Rowerowej, która odbędzie się w amfiteatrze przy plaży miejskiej w MoryniuW rowerowym show udział weźmie profesjonalny akrobata rowerowy oraz uczestnik X jubileuszowej edycji "Mam Talent" Jonasz Pakulski.


Imprezę organizatorzy rozpoczną o godz. 16:00 profesjonalnymi pokazami akrobacji rowerowej, które zademonstruje Jonasz Pakulski. Będzie to niezwykłe widowisko skoków na rowerze z dużą dawką humoru oraz rozrywki. Podczas show widzowie przeżyją skrajne emocje, od niedowierzania, strachu i zwątpienia, po szeroki uśmiech na twarzy wywołany radością.

Następnie odbędzie się Akademia Rowerowa z udziałem najmłodszych, która składać się będzie z mobilnego miasteczka rowerowego. Jego mali goście zapoznać się będą mogli z przepisami ruchu drogowego, odbyć przejażdżkę torem przeszkód oraz odwiedzić „bezpieczny namiot”, w którym będzie można m.in. założyć profesjonalne Alkogogle.

Podczas rozpoczynającego się dziś wydarzenie pt. „Rozsmakuj się w Moryniu”, w ramach którego odbędzie się Akademia Rowerowa, nie zabraknie także atrakcji dla dorosłych.

Starszych mieszkańców Morynia oraz okolicznych miejscowości Miejski Ośrodek Kultury w Moryniu zaprasza do „Kina pod Gwiazdami” na pokaz filmu pt. „Najlepszy”, który przedstawia historię Jerzego Górskiego, znanego, wielkiego sportowca - triathlonisty. Projekcja filmu odbędzie się o godz. 22:30 na plaży miejskiej w Moryniu.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatne, a organizatorzy zachęcają do zabranie ze sobą koców. Po pokazie filmowym odbędzie się dyskoteka.