Wylosowano kolejną nagrodę wśród klientów, którzy dokonali zakupu w pierwszych dniach funkcjonowania sklepu Grant. Tym razem szczęśliwcem okazał się Stanisław Kłapouch.

Stanisław Kłapouch jest właścicielem firmy Stan-Gips, jak mówi, zajmuje się tynkarstwem i obsługuje głównie szczecińskich developerów. W sklepie Grant dokonał zakupu hurtowego, na kwotę blisko 23 tysięcy złotych. Później miał jeszcze szczęście podczas losowania, to wszystko w ramach nagród, jakie nowo otwarty sklep Grant przygotował dla swoich pierwszych klientów.

- Wygrałem rower, będzie mi służył – uśmiecha się Stanisław Kłapouch. – Trzeba będzie zacząć jeździć, muszę jeszcze kupić rower żonie, żeby mogła mi towarzyszyć – dodaje.

Chwali ideę stworzenia w Chojnie sklepu z tak bogatym asortymentem, tutaj każdy znajdzie coś dla siebie, zarówno przedsiębiorcy z branży budowlanej, jak również kobiety, którym zależy na domowych ozdobach.

- Taki sklep w Chojnie będzie bardzo przydatny – komentuje.

Przypomnijmy, wcześniej wśród klientów wylosowano telewizor. Tę nagrodę od sklepu otrzymał Mariusz Trzop. Grant to punkt handlowy, w którym można kupić wszelkiego rodzaju asortyment domowy, od ręczników, obrusów po elektronarzędzia i akcesoria ogrodnicze. Sklep mieści się przy ulicy Polnej 13 w Chojnie.