Jelenin miejsce wypoczynku: wiaty, ławy, stoły, ławki.

W ramach projektu budowy trasy rowerowej R20 Trzcińsk-Godków-Siekierki  realizowanej przez Urząd Marszałkowski i służby drogowe Marszałka  przewidziano również wykonanie infrastruktury dla mieszkańców i turystów rowerowych.  Parki Krajobrazowe Województwa Zachodniopomorskiego, które są jednostką Marszałka  zrealizowały zdanie polegające na wybudowaniu miejsc odpoczynku w Jeleninie i Przyjezierzu, które są elementem poprawy atrakcyjności turystycznej powiatu i trasy rowerowej na odcinku Trzcińsko-Siekierki.


Mieszkańcy gminy Chojna dzięki zlokalizowaniu na jej terenie przebiegu trasy rowerowej zyskali nad jeziorem w miejscowości Jelenin miejsce wypoczynku: wiaty, ławy, stoły, ławki. Turysta rowerowy jest informowany na trasie znakami informacyjnym o możliwości skorzystania w tego miejsca oraz możliwości usług w zakresie sklepu w Jeleninie.

Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Zachodniopomorskiego przewidział trzy miejsca wypoczynku na 36 km odcinku sąsiedztwie trasy rowerowej   – informuje Mariusz Sikora z Urzędu Marszałkowskiego. 

Kolejne miejsce obsługi turystów rowerowych powstanie przy trasie rowerowej w Trzcińsku Zdroju w 2018 r.