Morzycko Moryń wygrało 2:1 z Mierzynianką Mierzyn, bohaterem spotkania był Maciej Ropiejko, który strzelił obie bramki dla drużyny prowadzonej przez Piotra Janickiego. Wygrał też Błękit Pniewo w pojedynku z Polonią Płoty. Szczęścia zabrakło natomiast Odrze Chojna, która po dobrym meczu niestety uległa przeciwnikom z Rewala.

Co za dramaturgia – Mierzynianka Mierzyn postawiła drużynie z Morynia bardzo trudne warunki. Gospodarze nie tylko dobrze bronili, ale również przeprowadzali niebezpieczne kontry. Ale bohaterem tego meczu był lider Morzycka, Maciej Ropiejko, który strzelił dwie bramki. Wynik otworzył w 45 minucie, ale w 80 minucie padła wyrównująca bramka. W bardzo nerwowej końcówce błysk piłkarskiego geniuszu u doświadczonego Ropiejki zmienił losy pojedynku: bramka w 91 minucie meczu rozstrzygnęła losy potyczki. Morzycko po trudnym spotkaniu pokonało Mierzyniankę 2:1.

Świetny mecz rozegrał też Błękit Pniewo, który rozgrywał ostatnie tej jesieni spotkanie przed własną publicznością. 3:1 z Polonią Płoty było zasłużone, team z Pniewa w tym meczu prezentował się lepiej dominując na boisku w pojedynku z ostatnią drużyna ligowej tabeli.

Dobry mecz zagrała również Odra Chojna z Wybrzeżem Rewalskim Rewal. Wyjazdowe spotkanie obfitowało w wiele ciekawych akcji, padło aż pięć bramek. Niestety lepsi okazali się gospodarze, którzy pokonali team Odry 3:2. Bramki dla chojeńskiego zespołu strzelili Jakub Pożyczka oraz Eryk Madera.

Wyniki 14 kolejki spotkań ligi okręgowej
Czarni Lubanowo - Chemik Police                                         2 - 3
Iskra Golczewo - Piast Karsko                                                1 - 3
Stal Szczecin - Intermarche-Rega Trzebiatów                      1 - 3
Ina Ińsko - Błękitni II Stargard                                                3 - 5
Błękit Pniewo - Polonia Płoty                                                  3 - 1
Mierzynianka Mierzyn - Morzycko Moryń                             1 - 2
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Odra Chojna                            3 - 2
Arkonia Szczecin - Zorza Dobrzany                                       2 – 4