Najpierw robili zdjęcia nauczycielom, a następnie przesyłali zrobione fotografie na swoje telefony komórkowe i się z nich wyśmiewali. Sytuacja przestała być zabawna kiedy cała sprawa wyszła na jaw. Wtedy młodzież dostrzegła swój błąd.


Zdarzenie miało miejsce w Zespole Szkół w Boleszkowicach w pow. myśliborskim. Uczniowie tamtejszej szkoły bez zgody i wiedzy nauczycieli placówki robili im zdjęcia, które rozsyłali na swoje telefony komórkowe, a następnie się z nich wyśmiewali.

Młodzieży przestało być do śmiechu, kiedy sytuacja wyszła na jaw i o przewinieniu uczniów ze szkoły w Boleszkowicach dowiedziało się grono pedagogiczne.

- Dopiero po nagłośnieniu tej sytuacji, zauważyliśmy nasz błąd - piszą w przeprosinach uczniowie. - Jest nam naprawdę przykro, ponieważ wiemy jak się czujecie, bo nikt nie chciałby, aby robiono mu zdjęcia, przerabiano je, a następnie rozpowszechniano po szkole - dodają.

Młodzież, która zawiniła obiecuje, że taka sytuacja się więcej nie powtórzy, a wykonane zdjęcia zostaną usunięte. Jeden z winnych uczniów podkreśla, że ma nadzieję, iż jego postępowanie nauczy wszystkich poszanowania dla innych osób, którego mu w tamtym momencie zabrakło.

Całe przeprosiny uczniów z Zespołu Szkół w Boleszkowicach mogą państwo przeczytać poniżej.