Znana restauratorka zawitała w Starym Czarnowie. To właśnie na ul. Szczecińskiej w restauracji Czarny Bawół rozpoczęły się nagrania do kolejnego odcinka popularnego programu telewizyjnego Kuchenne Rewolucje.


"A dziś ja tu ... rewolucja pod czarnym bawołem .... wielka niespodzianka !!" - pisze na swoim profilu Facebookowym  Magda Gessler, jednocześnie zdradzając, gdzie twórczyni nowych miejsc i nowych smaków zawitała z Kuchennymi Rewolucjami.

Magda Gessler wraz z ekipą telewizyjną nagrywa kolejny odcinek swojego programu w restauracji Czarny Bawół przy al. Szczecińskiej w Starym Czarnowie.

Informację o udziale w programie potwierdza w rozmowie z naszym redaktorem pracownica baru, jednak nie zdradza szczegółów.

Znak jakości od Magdy Gessler, to absolutny przywilej, na który trzeba zasłużyć ciężką pracą, uczciwością i najlepszymi smakami w Polsce! Właściciele restauracji wiedzą, że jest o co walczyć.

Restauratorka pomogła już wielu restauracjom. Czy tak będzie w przypadku Czarnego Bawoła w Starym Czarnowie? O tym przekonamy się już niebawem.