Reklama na portalu

Internet jest obecnie skutecznym narzędziem marketingowym, które można wykorzystać w celu promocji marki, produktu czy usługi. Stale rosnąca liczba użytkowników www.ono24.info pozwala nam z miesiąca na miesiąc szerzyć naszą ofertę związaną z możliwością reklamowania się na łamach naszego portalu.

Formy reklamy jakie proponujemy to:

  • wpis działalności do stworzonego przez naszych specjalistów Katalogu Branżowego Firm. Katalog branżowy firm, to profesjonalny rejestr firm, dzięki któremu setki potencjalnych klientów o zróżnicowanych wymaganiach i oczekiwaniach może znaleźć fachowych i godnych zaufania przedsiębiorców, których trudno odszukać za pomocą takiej wyszukiwarki jak Google. Wszystkie podmioty są uszeregowane według podstawowych kategorii, a prosty interfejs umożliwia błyskawiczne znalezienie poszukiwanych wykazów informacji. Wystarczy wytypować branżę.

  • artykuł sponsorowany - forma reklamy tworzona przez naszych redaktorów, która w rzetelny i bezpośredni sposób przekazuje informacje o wydarzeniu, produkcie czy marce. Zachęcający tytuł oraz krótki, chwytliwy lead opatrzony zdjęciem sprawi, że proponowana forma przełoży się na późniejsze korzyści związane z zamieszczoną reklamą.

  • baner reklamowy - którego projekt przygotują dla Ciebie nasi profesjonalni graficy, to graficzna forma przekazywania treści informacyjnych bądź reklamowych, będąca odnośnikiem do strony promowanej usługi bądź produktu. Dzięki wyróżniającemu się wyglądowi stworzone prze nas projekty sprawią, że za inwestycją przyjdą oczekiwane zyski.