Kasia Skibińska z Morynia reprezentuje nasz region i naszą małą Ojczyznę w konkursie o udział w Rejsie Niepodległości żaglowcem Dar Młodzieży na jednym z odcinków dookoła świata. Konkurs jest nie tylko szansą do zaprezentowania się w roli „Młodych Ambasadorów” swojej Ojczyzny, ale także promocji Polski za granicą. 


W maju 2018 jeden z najpiękniejszych żaglowców Polski – „Dar Młodzieży” rozpocznie rejs dookoła świata. Statek zabierze ze sobą na pokład ponad setkę młodych ludzi, którzy kochają morze i chcą stać się częścią tej wielkiej przygody.

Kasia ma 18 lat, mieszka w Moryniu, obecnie przygotowuje się do matury. Reprezentowała nasz region w wielu konkursach na poziomie powiatowym i wojewódzkim. Przed nią jeszcze dużo przygód, ale żeby mogła spełniać marzenia i miała możliwość godnie zaprezentować swój kraj w każdym zakątku świata i w każdym porcie, do którego zawinie żaglowiec Dar Młodzieży, potrzebuje Waszych głosów.

UWAGA!
Głosować można tylko raz, ze swojego konta na Facebooku i tylko z komputera, aplikacja nie działa w większości telefonów. O zakwalifikowaniu do II etapu konkursu - testu, decyduje ilość głosów uzyskana do 7 stycznia 2018 roku do godziny 23.59. Link pod którym można oddać głos na Kasię Skibińską.