W sobotę 22 czerwca 2019r na jeziorze Barlineckim w Barlinku, odbyły się regaty żeglarskie organizowane przez Klub Żeglarski ,,Sztorm". Zawody odbywały się w dwóch kategoriach: Optimist oraz Omega .

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Myśliborzu wzięli udział w zabezpieczeniu regat żeglarskich, które miały miejsce w sobotni ranek 22 czerwca 2019r na jeziorze Barlineckim. Funkcjonariusze wykorzystując policyjną łódź, czuwali nad bezpieczeństwem uczestników regat. Tego dnia pogoda była zmienna. Raz wiał silny wiatr a na tafli wody pojawiały się fale, natomiast innym razem pojawiało się słońce. Taka pogoda sprawiła, że zawodnicy musieli wykazać się bardzo dobrymi umiejętnościami technicznymi oraz bardzo dobrym przygotowaniem fizycznym.

Zawody prowadzone były sprawnie, oraz w sportowej atmosferze. Organizatorzy regat oraz zabezpieczający je funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Myśliborzu stanęli na wysokości zadania.Wszystkich uczestników zawodów należy pochwalić za sportową postawę. W organizowanych zawodach wzięło 15 jednostek typu Optymist oraz 11 jednostek typu Omega. Łącznie w zawodach wzięło udział 48 osób. Po zakończeniu regat, zwycięzcy w poszczególnych kategoriach zostali nagrodzeni pamiątkowymi medalami, dyplomami oraz pucharami. Wszystkim uczestnikom, którzy stanęli na ,, pudle " serdecznie gratulujemy.