Radsi inaczej Radosław Siciński pochodzący z Mieszkowic jak sam o sobie mówi gra bo lubi, a biorąc udział w różnego rodzaju konkursach spełnia swoje marzenia. Pośród plejady gwiazd tanecznej muzyki elektronicznej, które wystąpią w czerwcu na barlineckiej plaży m.in:  Richard Durand

 DJ Jean & Mc Maron Hill, Peran Van Dijk,Dj Hazel, Clubbasse, DJ W, I.GOT.U,Dj Matys,DJ DIABLLO aka COORBY,MATSON,Drilla & Carma , ma szansę zagrać również DJ Radsi , 26-latek z Mieszkowic.

Wysłał set i został wybrany do 24  najlepszych Dj-ów, którzy mają szansę wystąpić podczas tegorocznej edycji festiwalu Euforii Dźwięku, który w tym roku odbędzie się na plaży w Barlinku. Co należy zrobić, aby wesprzeć marzenia Radka Sicińskiego? Oczywiście głosować.

Jak sam mówi, bycie Dj-em nie jest jego sposobem na życie lecz pasją, którą stara się rozwijać od ponad roku ,co sprawia mu ogromną radość. Już dzisiaj(30.04.2019r) jedzie na warsztaty produkcji muzyki do Warszawy a uczyć go będzie sam Max Farendhide współzałożyciel gruby Bounce Inc.

Natomiast w realizowaniu stawianych sobie celów tj. udziału w konkursach i ich wgrywaniu zdecydowanie pomagacie mu Wy, oddając swój głos.

Wystarczy, że zaznaczysz kwadrat przy Dj-u, na którego chcesz oddać swój głos i gotowe.

Głosowanie w konkursie trwa do najbliższej niedzieli tj. 05.05.2019r do godz. 20.00. Wówczas 4 DJ’ów z największą liczbą głosów przechodzi do następnego etapu konkursu. W poniedziałek organizatorzy spośród czołowej czwórki DJ-ów wybiorą dwóch którzy będą mieć szanse wystąpić na żywo podczas tegorocznego festiwalu Euforii Dźwięku w Barlinku.

Na chwilę obecną wszystko wskazuje na to, że Radsi przejdzie do kolejnego etapu konkursu. Jeśli chcesz wspomóc Radka w jego dążeniu do celu wystarczy zaznaczyć kwadrat przy jego Ksywie wraz z miejscowością. Obecnie Radsi plasuje się na czwartym miejscu z największą liczbą oddanych głosów.