Pierwsza akcja promująca Szlachetną Paczkę odbędzie się już w najbliższą sobotę w Widuchowej, natomiast kolejna w listopadzie w Chojnie. Jak podkreśla chojeńska lider Szlachetnej Paczki, Natalia Kucharska, te akcje to idealny moment aby wesprzeć rodziny najbardziej potrzebujące w naszym regionie.


Zapraszamy 28 października 2017 do Zespołu Szkół w Widuchowej gdzie w godzinach 10.00-16.00 trwałć będzie akcja promująca Szlachetną Paczkę w naszym regionie. Każdy z przybyłych darczyńców będzie mógł wspomóc akcję przynosząc m.in.: żywność o długim terminie przydatności, chemię oraz środki kosmetyczne, które zostaną dołączone do paczek.

W akcje promującą Szlachetną Paczkę zaangażowało się wielu partnerów, którzy w trakcie wydarzenia poprowadzą m.in. zajęcia zumby czy pokaz makijażu. Za udział w przygotowanych atrakcjach do puszek zbierane będą dobrowolne opłaty, które w całości przeznaczone zostaną na pomoc rodzinom objętym programem Szlachetna Paczka.

W trakcie akcji odbędzie się także licytacja bonów na takie zabiegi jak:
- makijaż - Kamila Stachera-Szpyt,
- stylizacja paznokci - Izabela Adamiak,
- zabieg na twarz - Anita Dwilińską,
- regeneracja i strzyżenie - Mieczysława Nowak.

Jak zaznacza Natalia Kucharska: w wydarzeniu udział mogą wziąć dorośli wraz ze swoimi pociechami, dla których tego dnia przygotowaliśmy wiele atrakcji.

Kolejna tego typu akcja promująca Szlachetną Paczkę odbędzie się w listopadzie w Chojnie.