Internetowa zbiórka na leczenie i rehabilitację chorego Piotra Trepanowskiego cały czas trwa. Centrum Kultury w Chojnie wyszło z inicjatywą zorganizowania koncertu charytatywnego na rzecz Piotra. Start już jutro o godz. 12.00.


W sobotę 21 kwietnia 2018 r. na placu zielonym przed Ratuszem odbędzie się Koncert Charytatywny „Dla Piotra”. Akcja rozszerzyła się w bardzo szybkim tempie. Przyłączyły się do niej szkoły, Bajkowe Przedszkole, Środowiskowy Dom Samopomocy, osoby o „wielkim sercu” i wielu wolontariuszy. Na stoisku "Dla Piotra" pojawią się maskotki, obrazy, wazoniki, wyroby rękodzielnicze, vouchery na usługi fryzjerskie, kosmetyczne, fotograficzne, itp. lot widokowy, tatuaż oraz bony rabatowe. Restauracja Ratuszowa oraz Klub Wolontariusza zapraszają do kawiarenki z kawą i ciastem. Nie zabraknie także atrakcji dla najmłodszych przygotowanych przez pracowników Centrum Kultury i wolontariuszy. Będzie malowanie twarzy, kolorowe warkoczyki, warsztaty plastyczne i zamki dmuchane.

Na scenie zaprezentują się dzieci, młodzież, Kasia Matuszewska, Zator, Heruś, zespół „Jarzębina”, TRIO MJM, Rafał i Kamila, Paulinka i Kaja oraz uczniowie szkół i uczestnicy ŚDS. W rolę konferansjera wcieli się Przemysław Kaweński. Elementem integracyjnym będzie wspólne zaprezentowanie przygotowanej "DLA PIOTRA” piosenki oraz zumba, taniec, który łączy pokolenia.