Zanosi się na ciekawą imprezę. Już w najbliższy piątek będzie można się bawić przy muzyce lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych ubiegłego stulecia. Wstęp jest bezpłatny. Nowa restauracja zaprasza.


Oficjalne otwarcie dopiero w lutym, ale pierwsza impreza lada moment. Restauracja Ratuszowa otwiera drzwi dla mieszkańców regionu. Już w najbliższy piątek odbędzie się w niej pierwsza zabawa nawiązująca muzycznie do lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych minionego stulecia. Właściciele celują w gości w przedziale wiekowym 25-60 lat, niemniej zapraszają wszystkich mieszkańców regionu, nawet tych starszych, zapowiadając dobrą zabawę.

Wstęp na imprezę jest bezpłatny, warto jednak już dzisiaj pomyśleć o rezerwacji loży pod numerem telefonu 533-221-913.

- Liczymy na dużą ilość gości i mamy nadzieję, że to początek wielkiej przygody. Chcemy, by nasza restauracja wniosła do Chojny nową jakość – mówią właściciele lokalu.

Właściciele na taneczną imprezę zapraszają w najbliższy piątek, 27 stycznia. Ratuszowa mieści się przy Placu Konstytucji 3 Maja w Chojnie.

Zapytaliśmy kilkoro mieszkańców miasta co myślą o otwarciu nowej restauracji w mieście. Dominowały pozytywne głosy i życzenie, by udało się utrzymać wysoki poziom.

- W Chojnie brakuje świeżości w branży gastronomicznej – mówi pan Mirosław. – Z żoną rzadko wychodzimy, częściej nam się zdarza wejść gdzieś do knajpki przy okazji wyprawy do Szczecina. Chętnie jednak się wybierzemy do Ratuszowej – dodaje.

Pani Krystyna także jest ciekawa zapowiadanej na piątek imprezy.

- Lata dziewięćdziesiąte to moja młodość, z sentymentem się wybiorę – komentuje.