W dniu 8 października br. Starosta Myśliborski Pan Andrzej Potyra przekazał na ręce Dyrektor DPS Pani Wioletty Roźniata trzy ozonatory - czyli urządzenia dezynfekujące.

Ozonatory zostały zakupione w ramach projektu "Koronawirus i co dalej ? Spotkania online Powiatu Myśliborskiego i Markisch Oderland" dofinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa (Fundusz Małych Projektów) w ramach Programu Współpracy Interreg VA Meklemburgia-Pomorze Przednie/Brandenburgia/Polska w Euroregionie Pomerania.

To konkretne i bardzo oczekiwane wsparcie dla Naszego Domu. Ozon jest środkiem o silnych właściwościach biobójczych i utleniających, jako gaz dociera do przestrzeni trudnych do zdezynfekowania inną metodą oraz charakteryzuje się dobrą przenikalnością powierzchni porowatych.

                                                                                                          

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opis: Na powyższych zdjęciach od lewej strony Starosta Myśliborski Pan Andrzej Potyra wręcza ozonatory - urządzenia dezynfekujące dla Dyrektora Domu Pomocy Społecznej w Myśliborzu Pani Wioletty Roźniata (po prawej stronie).