Takiej huśtawki nastrojów kibice gości nie pamiętają od lat. Mecz pomiędzy Błękitnymi a Dębem był jednym z najdziwniejszych w historii klubu z Dębna. Mniej dramaturgii było w pojedynku Odry z Mierzynianką. Nasza drużyna spisała się wybornie.

Za nami szósta kolejka rozgrywek wojewódzkiej okręgówki. Świetnie w miniony weekend spisała się Odra Chojna, która na własnym boisku pewnie pokonała Mierzyniankę Mierzyn 3:0. Bramki dla naszej drużyny zdobywali Konrad Kusiak, Jakub Pożyczka i Jakub Kuflowski.

Ciekawy przebieg miało spotkanie pomiędzy Piastem Chociwel a Błękitem Pniewo. Gospodarze prowadzili już 3:0 i wydawało się, że drużyna z Pniewa znów zaliczy ligową wpadkę, ale pomiędzy 75 a 84 minutą goście trzykrotnie trafili i zremisowali 3:3.

Dobrze swoje spotkanie zaczęło Ogniwo Babinek w pojedynku z Flotą Świnoujście. Prowadziło po pierwszej połowie 1:0 po bramce Bartłomieja Woźniewskiego, ale potem gospodarze się przełamali i strzelili cztery gole. Flota wygrała 4:1.

Prawdziwy horror fani futbolu przeżyli w Stargardzie. Gospodarze już po 24 minutach meczu prowadzili 3:0 i wydawało się, że zwycięstwo mają w kieszeni. Ale chwilę później rozpoczęło się wielkie strzelanie w wykonaniu zespołu z Dębna. Goście do przerwy strzelili pięć bramek i do szatni schodzili przy prowadzeniu 5:3! W drugiej odsłonie pojedynku znów padały bramki, niestety tylko dla Błękitnych. I to aż pięć. Ostatecznie team ze Stargardu pokonał Dęba Dębno 8:5.