9 stycznia w Trzcińskim Centrum Kultury odbył się już po raz dziewiąty Przegląd Małych Form Teatralnych „Magia Świąt”. Wydarzenie to zostało zorganizowane przez Przedszkole Miejskie Leśne Skrzaty w Trzcińsku – Zdroju oraz Stowarzyszenie Trzcińskie Przedszkolaki.
W przeglądzie udział wzięły dzieci z oddziału Przedszkolnego Szkoły Podstawowej im. Marka Kotańskiego w Góralicach, Oddziału Przedszkolnego Szkoły Podstawowej im. Heleny Grabskiej z Orląt Lwowskich w Gogolicach oraz dzieci z grupy „Słoneczek”, „Biedronek” i „Jeżyków” Przedszkola Miejskiego Leśne Skrzaty w Trzcińsku – Zdroju. Dzieci zaprezentowały swoje zdolności i umiejętności aktorskie w przedstawieniach jasełkowych.
Po zakończeniu przedstawienia dzieci otrzymały od zebranych gości gromkie brawa, a od organizatorów słodkie upominki, dyplomy oraz książki. Organizatorzy serdecznie dziękują gościom za przybycie, rodzicom za przygotowanie strojów dla dzieci, Dyrektorowi Trzcińskiego Centrum Kultury za użyczenie sali widowiskowej, p. Łukaszowi Gładyszewskiemu za czuwanie nad nagłośnieniem i muzyką, p. Annie Kunowskiej za pomoc w organizacji, p. Marcinowi za zdjęcia oraz wszystkim, którzy dołożyli wszelkich starań , aby ten dzień i to wydarzenie było wyjątkowe.