W sobotę, 10 sierpnia 2019 w Bartkowie odbędzie się 10 edycja Amatorskiego Turnieju Piłki Siatkowej. Impreza adresowana jest do wszystkich, którzy mają w sobie ducha sportu i stawiają na dobrą zabawę ze zdrową rywalizacją w tle. Do rozgrywek zapraszamy zespoły składające się z osób amatorsko grających w piłkę siatkową.

Drużyny mogły zgłaszać swój udział w turnieju drogą elektroniczną na adres: kela13@wp.pl lub elkamarek@o2.pl. Zgłaszający powinni podać organizatorom skład osobowy drużyny oraz nazwę pod jaką przystąpią do rozgrywek.

UWAGA! Informujemy, że w związku z bardzo dużym zainteresowaniem, lista zgłoszeń drużyn do Amatorskiego Turnieju Piłki Siatkowej w Bartkowie, na chwilę obecną została zamknięta. Do dziś swój udział w turnieju zgłosiła rekordowa liczba 16 drużyn. Aby profesjonalnie przeprowadzić rozgrywki, organizatorzy zdecydowali o zamknięciu zgłoszeń. 
Chętni mogą zostać jeszcze wpisani ewentualnie na listę rezerwową, jednakże udział takiej drużyny w turnieju możliwy będzie tylko wtedy, kiedy z rozgrywek zrezygnuje drużyna z zakwalifikowanej już szesnastki.

Mecze odbywać się będą od godziny 11. Na gości czekają nie tylko emocje na boisku do siatkówki, ale także możliwość uczestnictwa w konkurencjach przygotowanych przez LKS Piast.

Organizatorem 10. Amatorskiego Turnieju Piłki Siatkowej jest Sołectwo Bartkowo, LKS Piast oraz Gryfiński Dom Kultury. Impreza odbędzie się pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Gryfino Mieczysława Sawaryna.