W poniedziałek 19 marca 2018 roku Prezydent RP Andrzej Duda złoży wizytę w Choszcznie, gdzie o godz. 15:30 spotka się z mieszkańcami regionu w hali sportowej Publicznego Gimnazjum w Choszcznie.


Już w najbliższy poniedziałek Choszczno odwiedzi Prezydent Andrzej Duda.

Jak informuje w rozmowie z naszym dziennikarzem Radosław Sosnowski, z Biura Prasowego Kancelarii Prezydenta RP, wizyta jest odpowiedzią na zaproszenie, które otrzymał Prezydent RP. Jednocześnie w trakcie kampanii Prezydent Andrzej Duda zdecydował, że odwiedzi wszystkie powiaty w Polsce, dlatego wizyta w Choszcznie jest realizacją jednej z obietnic przedwyborczych.

Spotkanie z Prezydentem Andrzejem Dudą będzie miało charakter otwarty. Do hali sportowej Publicznego Gimnazjum w Choszcznie będzie można wejść już od godziny 14.00 i tylko wejściem głównym. Tam też dokonywana będzie rewizja, dlatego zaleca się niezabieranie ze sobą jakichkolwiek torebek, plecaków i innych przedmiotów służących do przechowywania. Nie możemy też mieć przy sobie rzeczy uznawanych za niebezpieczne, bądź takich, które mogą stwarzać niebezpieczeństwo, w tym m.in.: butelek, szkła, przedmiotów metalowych czy materiałów pirotechnicznych.

Jak informują pracownicy choszczeńskiego Urzędu Miejskiego, ze względów bezpieczeństwa konieczne będą zmiany w ruchu. Chwilowych ograniczeń należy się spodziewać m.in. na ul.: Stargardzkiej, Bohaterów Warszawy, Wolności i Bolesława Chrobrego.