Firma Polenmarkt Sp. z o. o. z Osinowa Dolnego poszukuje osoby na stanowisko: Pracownik Administracyjny 7000 zł brutto!

Twój zakres obowiązków:

  • Obsługa i zapewnienie sprawnego funkcjonowania biura (obsługa korespondencji, koordynacja elektronicznego obiegu dokumentów, współpraca z usługodawcami, dostawcami; obsługa klientów i współpracowników, telefonów, kalendarza; recepcji);
  • Wsparcie pracowników i kadry zarządzającej w bieżących sprawach;
  • Budowanie i utrzymywanie relacji z klientami firmy;
  • Wystawianie faktur w wewnętrznym systemie;
  • Rozwiązywanie zadań związanych z fakturami;
  • Sporządzanie raportów;

Nasze wymagania:

  • Dobra organizacja pracy;
  • Dobra znajomość programu Microsoft Excel i Word;
  • Dokładność (zwracanie uwagi na detale);
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • Samodzielność i umiejętność wyznaczania priorytetów;
  • Pogodne usposobienie i łatwość w nawiązywaniu kontaktów;
  • Wiedza z obszaru księgowości/rachunkowości lub doświadczenie zawodowe w tym zakresie mile widziane;
  • Znajomość języka niemieckiego mile widziana;

To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę;
  • pełen etat;
  • wynagrodzenie 7000 zł brutto;
  • Stałą wymianę doświadczeń i wiedzy;
  • Doskonałą atmosferę pracy i wsparcie zespołu;
  • Motywujący system wynagradzania
Osoby zainteresowane prosimy o nadsyłanie CV na adres info@polenmarkt.pl tel. 91 83 16 007