Komenda Powiatowa Policji w Gryfinie prowadzi postępowanie w sprawie usiłowania w dniu 27.09.2016 r. o godz. 09:07 w Gryfinie ul. Krasińskiego kradzieży z włamaniem do mieszkania poprzez wyłamanie dwóch wkładek drzwi wejściowych.

Na podstawie zeznań świadków sporządzono portret pamięciowy sprawcy usiłowania włamania: mężczyzna w wieku ok 50 lat wzrostu ok 170 cm, średniej budowy ciała, twarz bez zarostu, bez żadnych znaków szczególnych o miłym wyrazie twarzy, na głowie miał założona siwą czapkę z krótkim daszkiem taką co noszą starsi ludzie, spod tej czapki wystawały włosy koloru siwego, miał założone okulary korekcyjne prostokątne z zaokrąglonymi wszystkimi rogami oprawki metalowe prawdopodobnie złotego koloru, ubrany był w białą koszulę we wzory rąbów koloru szarego, na której założona miał kamizelkę materiałową nie puchową koloru szarego albo oliwkowego, na ramieniu miał przewieszony czarny pasek jakby od jakiejś torby.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę na załączonym portrecie pamięciowym proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Gryfinie ul.Policyjna 2  tel. 91-43-26-811, 812 lub 997 i 112.