W tym roku, najmłodsze dzieci z Mostkowa, wspólnie z policjantami myśliborskiej jednostki pożegnali lato. Na wszystkie dzieci czekało wiele atrakcji i konkursów.

Podczas festynu, który został zorganizowany przez myśliborskich funkcjonariuszy na najmłodszych czekało wiele niespodzianek. W ramach przedsięwzięcia,,Kręci mnie bezpieczeństwo", dzieci mogły wziąć udział w wielu konkursach. 

Do dyspozycji dzieciaków czekał policyjny radiowóz.  Poprzez zabawę z wykorzystaniem gry planszowej ,,Zagraj ze mną w bezpieczeństwo", maluchy dowiedziały się o bezpiecznych zachowaniach w różnych sytuacjach jakie mogą mieć miejsce z ich udziałem.

Dorośli i dzieci mogli skorzystać z alkogogli. Dzieci dowiedziały się także o zasadach bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz dowiedziały się jak wygląda codzienna praca policjanta. Na miejscu bardzo dużym zainteresowaniem cieszyło się znakowanie rowerów. Cieszy, że rodzice tak licznie stawili się ze swoimi pociechami by oznakować ich rowery.

Na zakończenie, wszyscy uczestnicy festynu, mogli zobaczyć jak wygląda tresura policyjnego psa. Przewodnik, odpowiadał na wiele pytań jakie zadawały mu dzieci oraz opowiadał o swojej codziennej pracy.