Wczoraj w sali odpraw w Komendzie Powiatowej Policji w Kołobrzegu, Wiceminister Spraw Wewnętrznych i Administracji Jarosław Zieliński w towarzystwie Wicewojewody zachodniopomorskiego Marka Subocza i Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie podinsp. Jacka Cegieły, wręczył rozkazy 11 funkcjonariuszom garnizonu zachodniopomorskiego, którzy zostali powołani na stanowiska Komendantów Powiatowych lub zastępców Komendantów Powiatowych Policji.

Wśród powołanych na nowe stanowiska jest nadkom. Mariusz Łętowski- I Z-ca Komendanta Powiatowego Policji w Gryfinie, który wcześniej pełnił funkcję z-cy komendanta Komisariatu Policji w Chojnie.

 

Wiceszef MSWiA pogratulował funkcjonariuszom awansów. Podkreślił, że przed Policją stoją ważne zadania - Światowe Dni Młodzieży oraz szczyt NATO.
Powiedział także o  planie modernizacji służb, który zakłada m.in. rozbudowę i modernizację infrastruktury, zakup wyposażenia oraz podwyżki dla funkcjonariuszy i pracowników cywilnych.
Minister Jarosław Zieliński przypomniał, że w ostatnim czasie wzrosło zaufanie do funkcjonariuszy. Zaznaczył, że to wielki kapitał, ale i wielkie wyzwanie.
Gratulacje również złożył szef zachodniopomorskich policjantów podinsp. Jacek Cegieła, życząc funkcjonariuszom wielu sukcesów w służbie, ale też w życiu prywatnym. Podkreślił, że służba to wielkie wyzwanie i duży zaszczyt,  ale też ogromne poświęcenie dla innych.

Do gratulacji dołączają się również gryfińscy policjanci życząc nowemu I Zastępcy Komendanta samych sukcesów w pracy zawodowej oraz wszystkiego co najlepsze w życiu osobistym.