Za nami XIX edycja Biegu Integracyjnego o Puchar Rady Sołeckiej w Starym Objezierzu. W tegorocznym wydarzeniu, które odbyło się w sobotę 7 lipca udział wzięło ponad 160 kijkarzy i biegaczy.


Bez wpisowego, za to z ogromem pozytywnej energii i dobrego humoru do Starego Objezierza zjechali biegacze i kijkarze, aby wziąć udział w XIX edycji Biegu Integracyjnego o Puchar Rady Sołeckiej w Starym Objezierzu.

Na linii startowej podczas wydarzenia spotkać można było małżeństwa, rodziców z dziećmi, przyjaciół, a także teamy m.in. z Gryfina oraz Dębna, które co roku licznie przybywają na bieg.

Szczególnymi gośćmi podczas tegorocznego biegu oraz marszu nordic walking była rodzina tragicznie zmarłego ks. Leszka Lubinieckiego, ku pamięci którego odbyło się sobotnie wydarzenie sportowe.

Podczas zawodów najlepszym zawodnikiem w kategorii 10 km mężczyzna z czasem 34:03:00 okazał się być Łukasz Hryciuk, który notabene nie schodzi z pierwszego miejsca podium od kilku lat. Wśród kobiet na najwyższym stopniu podium stanęła Barbara Pochranowicz, pokonując dystans 5 km w czasie 18:46:00.

Wyniki:
Bieg 5 km kobiet
Bieg 10 km mężczyzn