Pomimo braku ligowego pojedynku, piłkarze Pogoni Szczecin nie mogą liczyć na wolny weekend. Podopieczni Macieja Skorży w sobotę zaprezentują się kibicom w sparingowy pojedynku z Chrobrym Głogów (boisko główne, g. 13:30), a w niedzielę wyruszą do Cedyni i Chojny w ramach projektu „Pogoń on Tour”.


Portowcy w Chojnie pojawią się o godzinie 12:00 w restauracji Piastowska, która mieści się przy ul. Jagiellońskiej 13. Mieszkańcy miasta najpierw będą mogli wziąć udział we wspólnym treningu z zawodnikami, a następnie zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia i zebrać autografy. Organizatorzy przewidzieli również szereg atrakcji – konkurs na najładniejszą bramkę, występ grupy tanecznej, malowanie twarzy oraz quiz dla zawodników ze znajomości Chojny i Cedyni.

Po zakończeniu imprezy zawodnicy zasiądą z mieszkańcami miasta do wspólnego obiadu, a następnie przejadą do Cedyni, gdzie na orliku odbędzie się trening wraz z dziećmi i młodzieżą. Następnie przyjdzie czas na pamiątkowe zdjęcia i autografy oraz wspólny deser w Restauracji Piast (ul. Staromiejska 2).

Partnerem wydarzenia jest przewoźnik Pogoni Szczecin – firma Follow Me, która wspiera projekt „Pogoń on Tour”.