Zapraszamy serdecznie na spotkanie dla firm organizowane przez Enterprise Europe Network przy ZSRG: Cocktail Business Meetup.

Będzie to spotkanie o charakterze NETWORKINGOWYM. Miejsce dla firm by uzyskały wiedzę dotyczącą dostępnych instrumentów finansowania, zapoznały się z wachlarzem specjalistycznych bezpłatnych usług wsparcia, poznały wyzwania i korzyści związane ze zrównoważonym rozwojem. Będzie to też czas na przekazanie informacji odnośnie swojej firmy, pozyskanie kontaktów i partnerów. Czas na efektywne biznesowe rozmowy.

Link:https://zsrg.szczecin.pl/aktualnosc/cocktail-business-meetup/
Data: 23.06.2022 r.
Godzina: 16:00 – 19:00
Miejsce: Hotel Grand Focus**** w Szczecinie
Wydarzenie bezpłatne.
Liczba miejsc ograniczona.


Agenda Cocktail Business Meetup

Zapraszamy już od 16:00.
Do 16:30 będzie czas na zapoznanie się z nami i uczestnikami, wymianę wizytówek, wypicie aromatycznej kawy i posilenie się przekąskami.
Od 16:30 będziesz mógł zapoznać się nie tylko z bezpłatnymi usługami wsparcia ośrodka Enterprise Europe Network przy ZSRG-SCP, ale także dowiedzieć się na temat wsparcia finansowego dla MŚP z Regionalnego Programu Operacyjnego bezpośrednio od przedstawicieli Głównego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Szczecinie. Poznać ofertę Centrum Inicjatyw Gospodarczych przy Urzędzie Marszałkowskim woj. zachodniopomorskiego dla firm z regionu. A może coś jeszcze…?

Około godziny 17:00 zapraszamy na dyskusję dot. wyzwań i korzyści dla firm związanych ze zrównoważonym rozwojem / zieloną transformacją.
Będziesz mógł zapoznać się z praktycznymi aspektami tego tematu, a kilka współpracujących z nami firm opowie o swojej ścieżce do zrównoważonego rozwoju.

Około godziny 18:00 zapraszamy na ciepłą kolację i swobodne rozmowy w trakcie. Networking w najlepszej formule!
  • Planowane zakończenie około godziny 19:00.