Pomimo, że pierwsza połowa meczu była wyrównana, Iskra Banie przegrała u siebie z Łabędziem Widuchowa 1:4.

Pierwszą bramkę w spotkaniu zdobył zawodnik Iskry Andrzej Młynarczak.  W końcówce pierwszej połowy wyrównującą bramkę zdobył Bartosz Łapiński i do szatni oba zespoły schodziły przy wyniku 1:1.

Na drugą połowę zawodnicy Łabędzia wyszli bardzo zmotywowani i od pierwszych minut ruszyli do ataku. Pogubiona Iskra straciła kolejną bramkę, którą zdobył Łukasz Karapulka. Iskra do końca spotkania nie miała wielu okazji do wyrównania wyniku. Następną bramkę dla gości zdobył Bartosz Łapiński (drugą w spotkaniu), zwycięstwo przypieczętował Konrad Dużalski, który zdobył dla Łabędzia czwartego gola.

Łabędź Widuchowa z 41 punktami zajmuje 3 miejsce w tabeli, Iskra z 29 punktami plasuje się na 8 pozycji.