21.09.2019 r. Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych ,,JESTEŚMY" zorganizowało festyn charytatywny dla 22 letniej mieszkanki Chojny, która po przebytej operacji jelita grubego, sepsie na skutek  udaru wymaga bardzo intensywnej rehabilitacji. Na terenie Środowiskowego Domu Samopomocy od godz.12.00 można było skorzystać z wielu atrakcji: były kiermasze, loteria fantowa, dmuchany zamek, kolorowe warkoczyki, malowanie twarzy oraz stoisko gastronomiczne.

O godz. 14.00 integracyjny zespół (uczestnicy ŚDS oraz uczniowie SP nr 1 i 2) odśpiewał, pełen nadziei utwór Marka Grechuty pt. ,Dni których nie znamy". Tuż po występie odbyła się licytacja, którą poprowadził niezastąpiony Robert Górski oraz prezentacje Bajkowego  Przedszkola Miejskiego w Chojnie. Po raz kolejny akcja okazała się sukcesem. Wielu ludzi dobrej woli zechciało wesprzeć potrzebującą Justynę. Ponownie udowodniliśmy, że ,,RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ”, zbiórka był również prowadzona podczas  Dnia Zabytków oraz na Powiatowych Zawodach Sportowo- Pożarniczych Ochotniczych Straży Pożarnych, łączna kwota to 18 916,02 zł i 325,79 Euro.

Największe podziękowania należą się Małgorzacie i Andrzejowi Josz, rodzinie, wolontariuszom, prowadzącemu naszą licytację Robertowi Górskiemu i wszystkim, którzy brali udział w przygotowaniach Festynu Charytatywnego „Pomagamy Justynie”

Festyn charytatywny wsparło bardzo dużo ludzi. DZIĘKUJEMY wszystkim zaangażowanym, których nie wymieniliśmy z imienia i nazwiska z naszej niewiedzy  lub przeoczenia.

Dziękujemy, że byliście z nami, dziękujemy za każde słowa uznania, które dodają nam skrzydeł. Sukces  kolejnej naszej akcji charytatywnej to zasługa pięknych, szczodrych, Waszych serc…

Organizator

 Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „JESTEŚMY” oraz współorganizator ŚDS i CK w Chojnie