W Osinowie Dolnym, Lubiechowie Dolnym i Cedyni czekamy na WAS. Wspólnie pomóżmy Piotrowi i  Innym! Zarejestruj się!
Zabierz ze sobą dokument z numerem PESEL!

REJESTRACJA:
Niedziela, 5 czerwca 2016 r.
Godzina: 10:00 – 16:00

Miejsce:
Sala Gimnastyczna przy Szkole Podstawowej Adres: ul. Żymierskiego 21, Cedynia
Świetlica Wiejska Lubiechów Dolny 21
Targowisko Osinów Polenmarkt Osinów Dolny 50„Zawsze czerpałem ogromną radość z tego, że mogę uczyć kolejne pokolenia, które potem dorastają, osiągają sukcesy i spełniają swoje marzenia”


Piotr Misiura to 53-letni mieszkaniec Lubiechowa Dolnego, wieloletni nauczyciel i wychowawca wielu pokoleń młodzieży z Cedyni, Osinowa Dolnego i innych miejscowości z gminy Cedynia. Praca z młodzieżą od zawsze była jego największą pasją. „Zawsze czerpałem ogromną radość z tego, że mogę uczyć kolejne pokolenia, które potem dorastają, osiągają sukcesy i spełniają swoje marzenia” – mówi Piotr. „Najważniejsze w moim życiu są moja rodzina, przyjaciele i praca” – dodaje. Piotr wraz ze swoją żoną Renatą wspólnie wychowuje dwie wspaniałe córki: Asię i Olę.


Niestety życie Piotra i jego rodziny zmieniło się diametralnie
,
kiedy dowiedział się, że cierpi na ostrą białaczkę szpikową. Choroba odebrała mu możliwość pracy oraz kontaktu z rodziną i przyjaciółmi, które czyniły każdy dzień jego życia wyjątkowym. Być może jedynym ratunkiem dla niego będzie przeszczepienie szpiku lub komórek macierzystych od Dawcy niespokrewnionego. „Więcej jest zdrowych ludzi aniżeli tych chorych, dlatego ważne jest, aby zdrowy człowiek pomógł choremu. Przyjdź i zarejestruj się jako potencjalny Dawca szpiku. Być może to właśnie Ty uratujesz życie mnie lub innym chorym!” – apeluje Piotr.