Dla wielu osób, które pragną zmiany w swoim życiu, najbliższa sobota w Cedyni może się okazać wyjątkowym dniem. Podczas imprezy o nazwie CeDynia NA OKRĄGŁO salon Marylin z Osinowa Dolnego przygotował dla mieszkańców regionu niezwykłą niespodziankę.
 

Podczas festiwalu CeDynia NA OKRĄGŁO odbędzie się pokaz fryzjerski z udziałem pracowników salonu Marylin z Osinowa Dolnego. Salon będzie miał swoje plenerowe stoisko w Cedyni i jak mówi właścicielka, Joanna Kruszyńska, będzie wyjątkowo atrakcyjnie.

- W naszym zespole będzie pracował znany szczeciński stylista, Jacek Karolczyk - informuje. - Miał on okazję pracować ze znanymi polskimi gwiazdami, między innymi z Edytą Górniak czy Haliną Frąckowiak – dodaje.

Dziś pracownicy salonu szukają chętnych modeli i modelek. Osób, które „użyczą” swoich głów podczas pokazu. Jest tylko jeden warunek:

- Cięcie włosów będzie na serio, ale stylizacja niecodzienna – uśmiecha się Joanna Kruszyńska. – Wiek nie jest istotny, ale naszymi modelami muszą być ludzie odważni – dodaje.

Tematem przewodnim będą fryzury pogranicza. Efekty mogą być różne, właścicielka salonu zapowiada fantazyjne rozwiązania i ucieczkę we fryzury z przymrużeniem oka.

- Już dziś zapraszamy chętne modelki i modeli do kontaktu – mówi Joanna Kruszyńska.

Osoby, które chciałyby przemiany podczas weekendowej imprezy, mogą się zgłosić do pracowników salonu pod numerem telefonu: 886 036 833.

Impreza odbędzie się w najbliższą sobotę, 30 września.