Dwa tygodnie temu Wiesław Labuszko opuścił na własne życzenie szpital w Gryfinie i udał się w nieznanym kierunku. Policja i rodzina zaginionego proszą o wszelkie informacje mogące pomóc w odnalezieniu mieszkańca Ognicy.


Szesnastego czerwca około godziny 22 Wiesław Labuszko opuścił Szpital Powiatowy w Gryfinie. Od tego czasu słuch po nim zaginął. Wiadomo, że mężczyzna był ubrany w bluzę z długim rękawem i kapturem, spodnie długie z materiału koloru ciemnozielonego i półbuty koloru czarnego. Zaginiony ma 170 centymetrów wzrostu, średniej budowy ciała, włosy proste, krótkie, szpakowate.

- W tej chwili nie możemy podać więcej szczegółów dotyczących zaginionego. Jego stan zdrowia oraz powody hospitalizacji są znane Policji, ale nie mają wpływu na prowadzone przez nas poszukiwania – informuje aspirant sztabowy Grzegorz Klimek, Oficer Prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie.

Osoby mające jakiekolwiek informacje o zaginionym proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Gryfinie pod nr 91 43 26 811, 997 lub 112.