Brakuje Ci pomysłu na oryginalny mikołajkowy i świąteczny prezent? Podaruj swoim bliskim zdrowie i odrobinę relaksu. Zabiegi rehabilitacyjne oraz masaże relaksacyjne w gabinecie rehabilitacji D&E-Med to doskonały pomysł na wyjątkowy prezent. 

 

Od dziś D&E-Med uruchomił możliwość zamówienia bonów na wybrane zabiegi i masaże.

Bony można zamawiać bezpośrednio w gabinecie D&E-Med znajdującym się na ulicy Piekarskiej 5A w Chojnie oraz telefonicznie pod numerem 721-407-481.


D&E-Med Rehabilitacja to kompleksowy gabinet rehabilitacji, w którym system pracy z pacjentem polega na indywidualnym podejściu do pacjenta i jego problemu a także dobraniu najlepszego środka terapeutycznego na daną chwilę. Pacjent podejmujący leczenie w D&E-Med ma pewność że w czasie trwania jego terapii, terapeuta będzie zajmował się tylko nim.

 

Główny nacisk kładziemy na diagnozę funkcjonalną a także czynnościową, gdyż to ona decyduje o środkach terapeutycznych którymi pacjent będzie leczony. Niewątpliwie najskuteczniejszą metodą leczenia w naszym gabinecie jest zawsze terapia manualna, która umiejętnie wykonana dokonuje „cudów”, pozostałe elementy terapii to oczywiście gimnastyka lecznicza dobrana indywidualnie pod problem pacjenta a także fizykoterapia, która czasami bywa uzupełnieniem leczenia. – Daniel Tołłoczko.

 

Więcej informacji o sposobach leczenia a także samym gabinecie znajdą Państwo na stronie internetowej www.de-med.net a także na facebooku/ Rehabilitacja Chojna.