Szkolą, pomagają w rozwijaniu pasji, ale także nagradzają za osiągane wyniki sportowe. Mowa o zarządzie Akademii Piłkarskiej Morzycka Moryń, który dla czworga swoich podopiecznych przygotował sportową niespodziankę.


Robert Lewandowski, Franck Ribery, Arjen Robben, James Rodriguez czy Thomas Müller to piłkarze, których sportowe umiejętności w meczu Hertha BSC - Bayern München zobaczyć będą mogli podopieczni AP Morzycka Moryń. Taką niespodziankę za rozwijanie umiejętności piłkarskich przygotowali dla swoich podopiecznych przedstawiciele moryńskiej Akademii Piłkarskiej.

- Spośród wszystkich dzieci wybierzemy cztery osoby, które pojadą wraz z opiekunami na mecz Bundesligi, który odbędzie się w piątek, 28 września o godz. 20:30 na stadionie Olimpijskim w Berlinie - mówi Radosław Janicki, prezes Morzycka Moryń.

Jak zapowiadają organizatorzy losowanie czworga podopiecznych, którzy pojadą do Berlina odbędzie się 17 września, podczas poniedziałkowego treningu AP Morzycka Moryń. O wynikach losowania zarząd poinformuje na swoim facebookowym fanpage'u w nadchodzącym tygodniu.